Çay Ağacı Kreminin Faydaları

Çay Ağacı Merhemi - Kremi ve Yağı

Çay ağacı merhemi; Ürünümüz tüm testlerden geçmiş ve kullanımında herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Çay Ağacı Yağınin kullanımı ile aynı olan merhemimiz, çay ağacından üretilmiş ve tamamen bitkisel bir üründür. Bazı insanlar bedenine yağ sürmekten fazla hoşlanmadığı için ihtiyaçlarını krem ve merhem üzerinden kullanmayı tercih etmektedir.

Avustralya'da yetişmekte olan çay ağacıdan alınan yapraklardan elde edilen ve uçucu özelliği bulunan yağ, pek çok kozmetik üründe kullanılmaktadır. Mükemmel bir cilde sahip olmaya yardımcı bir bitkidir. Çay ağacı cildin doğal parlaklığına kavuşmasına ve daha yumuşak bir tene sahip olmanıza  katkı sağlar.

Başlıca faydasını sıralamak gerekirse:

  • Bıçak kesiklerinde iyileşme sürecini hızlandırır.
  • Yanıklarda oluşacak cilt lekelerini önler.
  • Cildinizde sivilce ve benzeri oluşumlardan kaynaklanan pürüzleri kaldırır.
  • Cilt kesiklerinde iz kalma durumunu tamamen önler.
  • Hemoroit rahatsızlığında önemli derecede azalma ve önleme özelliği bulunmaktadır.
  • Yaralarda ve yanıklarda oluşacak iltihaplanmaları önler.
  • Yanık, Böcek sokması ve yanıklarda mikro organizma gelişimini önler.

çay ağacının faydaları

Evinizde ilk yardım dolabında veyahut ilk yardım çantasında muhakkak bulunması gereken bir üründür! Böcek sokması, cilt üzerinde oluşan yanıklar için üretilen kremlerimiz'in (merhemler) faydasını fark edeceksiniz. Çay ağacının yüksek antiseptik özelliği, yaralı bölgenin mikro organizmaların gelişmesini ve bunlara bağlı iltihaplanmaları önler.

Basur Kremi olarak da kullanılan kremimiz hastalığınızın tüm aşamasında kullanılabilir. Eczanelerde bulunan basur kremlerinin içeriğinde kortizon maddeleri bulunmasından dolayı yan etkileri de bulunmaktadır. Fakat ürünümüzün içerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi yoktur. Tamamen doğal üretilmiş basur kremidir

Küçük et benleri yüzünüzde size rahatsızlık mı veriyor veya bedeninizde bulunan et beni size sıkıntımı oluşturuyor? Çay ağacının kremini kullanın iyi gelecektir. Yanık yaralarının iyileşmesinde çok etkilidir. Böcek sokmalarından dolayı oluşan şişlik ve ağrıları azaltır. Mantar ve nasırların iyileşmesine yardımcı olur. Ciltte oluşabilecek enfeksiyonları engeller. Akne, sivilce ve apseleri kurutur. kesik yaralarının kapanmasında etkilidir. Basur ve hemoroit rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Diyabet hastalarının yaralarının daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Cildinizin pürüzsüz, rahat, ferah ve canlı görünmesi için Çay Ağacının Kreminin dışında At Kestanesi Balsamını kullanarak cildinize gerekli özenden daha fazlasını gösterin. Bu şekilde hem genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı hedefliyoruz.

Click HERE is best bookmaker in the world.
Offers Bet365 best odds.
All CMS Templates